1 Kg=0.799
Sack 8.99
1 Würfel=0.012
Pckg. -.59
Stück 59.50
entspr. pro Bündel 2.31 / 1 kg=0.231 / Einzelpreis: 2.49 / 1 kg=0.249
Palette 222.00